İstanbul’un En İyi 10 Balık Restoranı

Özellikler İstanbul’da balıkçı denince akla Dragos Balık gelir. İstanbul anadolu yakasının incisi olan ve İstanbul’da en çok tercih edilen balık restoranlarının en başında gelen dragos balık restoran hem kalitesiyle hem müşteri misafir memnuniyetiyle hem de fiyat ortalamaları ile gözde mekan haline gelmiştir.

Çocuk oyun odalarından (kapalı ve açık olmak üzere 2 oyun odası bulunmaktadır.) Ücretsiz vale hizmetine (Sahil yolunda ispark tarafından kiralamış olduğumuz ve misafirlerimize ücretsiz sunmuş olduğumuz 1. otoparkımız Restoranımızın ön tarafında kendimize ait olan ve ücretsiz vale hizmeti sunan 2. otoparkımız) Kapalı ve açık alan ile tüm adaları karşısına alan denizin kenarında, muhteşem manzaraya sahip,

Teknesiyle gelenler için limanı bulunan her masadan adaları ve deniz manzarasına hakim, mutfağı açık tüm misafirlerin görebileceği şekilde dizayn edilmiş, Sürekli temizliği yapılan ve kontrol edilen,

Asian Fishermen on boat fishing at lake, Thailand countryside

Masa aralıkları misafirlerin rahatsız olmaması için birbirinde fazlasıyla uzak olan, Tüm balık ürünlerini bünyesinde barındıran, Alkollü alkolsüz içecek seçekli ve daha bir çok özelliği olan İstanbul’un en iyi balık restoranlarından olan dragos balık restoran sizleri de ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Şimdi bu kadar az da olsa kendimizden bahsettik o yüzden ilk 10 içerisinde ilk 1. sırada olan dragos balık Türkiye’nin En İyi Balık Restoranı olarak müşterilerimiz tarafından seçilmiştir.

Sizde en hemen linke tıklayarak dragos balık’tan yerinizi ayırabilir bu muhteşem lezzetlerden ve manzaradan faydalanabilirsiniz.

DRAGOS BALIK
RESTORAN

Dragos Balık Restoran eşsiz adalar manzarası, lezzetli menüsü ve deneyim

İletişim Bilgileri ;

Dragos Balık Restoran
Rezervasyon : 0216 370 70 90 – 0549 596 0807 – 0549 596 08 08

Açık Adres : Orhantepe Mahallesi Orhangazi Caddesi Mutlu Sokak Numara 61 Dragos Kartal İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir